Asiakaspalvelu

ma-pe klo 8.00-20.00
la klo 10.00-16.00
p. 020 690 027
asiakaspalvelu@suomenkaasuenergia.fi


Myynti

myynti@aurisenergiaratkaisut.fi

Kaipaatko lisätietoja ratkaisuistamme, haluatko tarjouksen tai tarvitsetko alan näkemystä?

Ota yhteyttä! Asiantuntijamme auttavat mielellään.


Niilo Rossi
Myyntipäällikkö
p. 040 482 0097
niilo.rossi@aurisenergiaratkaisut.fi

Timo Jokila
Myyntipäällikkö
p. 040 702 1439
timo.jokila@aurisenergiaratkaisut.fi

Jarkko Kuningas
Myyntipäällikkö
p. 040 482 2485
jarkko.kuningas@aurisenergiaratkaisut.fi

Henrik Palmén
Projektipäällikkö
p. 044 3400 362
henrik.palmen@aurisenergiaratkaisut.fi


Vikapäivystys

p. 040 480 1583


Huolto

huolto@aurisenergiaratkaisut.fi


Käyttöpäällikkö

Juha Uimonen
p. 0400 596 015
juha.uimonen@aurisenergiaratkaisut.fi


Toimipisteet

Kotka

Pulttikatu 1, 48770, Kotka

Espoo

Metsänneidonkuja 8, 02130, Espoo (Spektri Business Park, Trio)

Lahti

Askonkatu 9, 15100, Lahti

Tampere

Tohlopinranta 31, 33270 Tampere

Kouvola

Hallituskatu 7 (B-porras, 2. krs), 45100 Kouvola